Carissa Moore

null

Profiil Carissa

Info Carissa

null

Tõmmates piire hea surfari ja lihtasalt heaks lapseks olemise vahel, on Carissa Moore lisaks veel andekas, elava iseloomuga ning seetõttu on omaala spetsid hakanud suhtuma temasse kui järgmisesse ’Suurde asja’. Surfiajakirjad nimetasid Carissa kõigest 16-aastasena üheks maailma mõjukamaks surfariks. Vähem kui kuu aega hiljem tekitas Carissa pahameelt 7-kordsele surfitšempionile Layne Beachley’le kui napsas tema eest Reef Hawaiian Pro tiitli ning kui temast sai maailma noorim Vans Triple Crown surfi tšempion.

Olgugi, et Carissa on surfinud alates kaheksandast eluaastast, lükkas ta profiliigasse minemist edasi, et lõpetada Honolulu eliit erakool. Olgugi, et Carissa elab justkui kahes erinevas maailmas, suudab ta olla edukas mõlemas. Tema ainus eesmärk on olla parim.
Kui Vans Triple Crown muutub tema õlgadele kunagi raskeks, siis Carissa proovib õppida uusi keerulisi manöövreid ning täiustada oma oskusi iga kord kui ta vette läheb. WCT kvalifikatsiooni läbimine on tema soovinimekirjas järgmine.

Kui Carissa pühendab kogu oma tähelepanu surfamisele, siis on raske öelda, mida ta veel saavutada suudab või mitu korda ta midagi saavutada suudab. „Ma olen üks väga õnnelik tüdruk, et saan elada seda elu, mida ma elan“.