Daniel Dhers

Golden boy Daniel Dhers

Daniel Dhers Feed

Profiil Daniel

Info Daniel

News text - Dhers (AST Dew Tour)

Daniel Dhers on vaieldamatult üks maailma parimaid BMX-rattureid. Alates 2006-aastast hoiab ta enda käes BMX tippvõistluste tiitleid ning kuldmedaleid ning tundub, et teda ei suuda keegi veel nii pea troonilt tõugata.

 

Danieli läbilöök toimus 2006-aastal, kui ta omandas Action Sports Tour tiitli, mis tegi temast BMX-maastiku põhilise konkurendi, keda 2007-aastal lüüa.

2007 - 2008-aastatel kaitses Daniel oma AST tiitlit ning krooniti seega BMX-maailma kuningaks. Lisaks AST tiitlitele lisas Daniel samadel aastatel oma saavutuste nimekirja ekstreemspordi aastasündmuseks peetava X-Games’i kuldmedalid.

 

Danieli edu on tugevas kontrastis tema BMX algusaastatega. Venetsueela päritolu rattur alustas sõitmist ainult sellepärast, et tema sõpradel olid rattad ning ta ei tahtnud enam niisama parkides pealtvaataja rollis olla. Danieli suhtumine BMX-sporti tegi kannapöörde, kui ta vanemad kolisid Argentiinasse, Buenos Airesesse. Daniel oli siis 16-aastane. Kolimine andis Danielile võimaluse lihvida oma oskusi suuremates ringides ja suurema hulga sõitjate seas – ja mis kõige olulisem, paremates parkides. 2004-aastal kutsuti Daniel Woodwards Camp’i Pennsylvanias, mida nimetatakse rampide Mekaks, ning pärast seda pole ta enam tagasi vaadanud, jättes kõik oma vastased poodiumitel teiseks.

 

2008-aastal on Daniel saanud kuldmedalid kõikidelt maailma tipptaseme BMX võistlustelt. Tema hiilgavate saavutuste trooniks võib nimetada X-Games’i, FISE, BMX Masters’i, Asian X-Games’i ja loomulikult Action Sports Tour’i esikohti. Samuti kuulub Daniel Dhersile 2008-aasta parima BMX-ratturi tiitel.